Kitap Bastırmak İçin Doğru Yerdesiniz – 0537 994 75 13

18 Haziran 2021 Yazarı zaferengin 0
Kitap bastırmak

Kitap Bastırmak İçin Doğru Yerdesiniz – 0537 994 75 13

Yüzyılımız teknoloji yüzyılı olması nedeniyle okuma alışkanlıklarımızın da elektronik ortama kayacağı düşünülürken, beklenen etkiyi gösteremedi ve klasik kitaplar bu savaşı kazanıyor gibi görünüyor. Çünkü kağıt üzerinde okumanın keyfi hiçbir durumda elde edilemiyor. Kitap yazma ve okuma oranları bu sayede giderek eski kıvamına gelmektedir.

İSTER 10 ADET İSTER 1000 ADET KİTABINIZI BASALIM

Kitabı yazmayla bitmiyor tabii ki, kitabı yayınlayabilmek için ISBN numarası alarak resmileştirmeniz gerekiyor. Bu tamamen sizi koruma ve devlet kayıt sistemine girmesi içindir. Sizin için herhangi bir maddi külfete neden olmaz. İlk başvuru sırasında biraz bekleme olmakta bunun da sebebi resmi başvurunun ıslak imza ile olma şartıdır.

Bilgi almak için whatsapp‘tan yazabilir veya bilgi hattımızı arayabilirsiniz.

Dijital WEB baskı: Dijital Web Baskı daha çok ders kitapları, sınav kitapçıkları gibi fotoğraf kalitesine ihtiyaç olmayan işlerde uygundur. Az yoğunluklu renk ve görsellerin kullanıldığı kitaplarda tercih edilir. Ekonomik ve hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz. Soru bankası, konu anlatım kitapları, akademik ve ders kitaplarının basımında idealdir.

Amerikan Cilt: Sayfaların sırttan tutkallanıp birleştirilmesi ve karton kapak takılmasıyla oluşan bir ciltleme şeklidir. Günümüzde roman, hikâye, ders kitabı vb. ürünlerde yaygın olarak kullanılır.

KARTVİZİT bastırmadan Matbaagrafi’ye danışmayı unutmayın!

Kitap basımISBN ve bandrol talep edilmesi durumunda 12 adet kitap, Kütüphaneler Genel Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Derleme Müdürlüğü gibi resmî kurumlara gönderileceği için sipariş adeti +12 fazla olacak şekilde hesaplanmalıdır.

Kitap Üretim Özellikleri

İç Sayfa Baskısı: Tek renk (Siyah beyaz). Dijital WEB baskı teknolojisi ile basılır.

İç Sayfa Kâğıdı: 70gr 1. Hamur veya 80gr 1. Hamur

Kapak Baskısı: 4 renk

Kapak Kâğıdı: 230gr. Amerikan Bristol veya 300 gr. Mat kuşe

Selefon: Parlak veya Mat

Cilt: Amerikan cilt

Kitap Bastırmak İçin Matbaa

Kitap bastırmak için yapılması gereken tek şey, profesyonel ve tecrübeli bir matbaa ile çalışmaktır. Çünkü birçok sektörde olduğu gibi baskı sektörü açısından da kitap baskısı işlemlerini başarıyla gerçekleştirmek, oldukça teknik bir iş kalemi olup uzmanlık gerektirmektedir. Bu nedenle kitap bastırmak istiyorum diyen herkes mutlaka kitap basan matbaalar listesini çıkartmalı ve tecrübesiyle öne çıkan profesyonel bir ekibi tercih etmelidir.

Dijital Web Baskı Kitap

İncelemekte olduğunuz ürünümüz, siyah-beyaz renklerde dijital web baskı kitap bastırmak isteyenler için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Özellikle soru bankası, konu anlatımlı kitap bastırmak ve akademik, ders kitabı baskısı gibi renk ve görsellerin az yoğunlukta kullanıldığı baskı işlemleri için ekonomik ve hızlı sonuç veren dijital web baskı tercih edilmelidir.

Dijital web baskı yapan matbaalar arasında uygun fiyatları ve ödeme seçenekleriyle öne çıkan firmamız, özellikle siparişlerin teslimini ücretsiz kargo avantajıyla birlikte mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizin için sunduğumuz ve görmekte olduğunuz kitap baskı çeşidimiz, hızlı ve ekonomik sonuçlar isteyenler için oldukça makul bir seçenek oluşturmaktadır.

Matbaada Kitap Bastırmak

Dijital web baskı teknolojisiyle baskı işlemlerini yaptığımız bu üretim ve ürün çeşidinde sayfa sayısı, cilt, iç sayfa ve kapak seçenekleri tercih edildikten sonra kitap bastırma maliyeti hakkında bilgi sahibi olacak ve ek hizmetler istemeniz halinde de tüm hizmetlerin fiyata yansımalarını değerlendirme imkanına sahip olacaksınız.

Matbaada kitap bastırmak isteyenlerin en önemli avantajı, firmamızın sunduğu uygun fiyatlarla kitaplarını, dergilerini, kataloglarını ve benzeri diğer tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek olmaları ve ek hizmetlerle ISBN almak ve kitap yayınlamak için gerekli olan bandrol yerleştirme işlemlerini tek tıkla tamamlayabilmelidir. Hızlı kargo, uygun fiyat ve ödeme seçeneklerimizle ayrıcalıklı olduğunuz hissedin.

ISBN Başvuru

ISBN BAŞVURUSU – Kitaplarınız İçin Nasıl ISBN Alırsınız
ISBN başvurusu yapmak için öncelikle www.earsiv.gov.tr adlı devlet sitesine girmelisiniz.
Siteye girdiğinizde yandaki resimdeki gibi bir ekran göreceksiniz, buradan ISBN butonunu tıklayınız.
Gelen ekranda eğer önceden ISBN kullanıcı adı ve şifreniz var ise, “Kayıtlı Kullanıcı Girişi” butonunu tıklayarak giriş yapıyoruz.  Kullanıcı adı ve şifresini ilk kez alacaksanız Yeni Başvuru butonunu tıklayarak yeni ekrana geçiş yapacağız. Bu ekranda ISBN nasıl alınır diye bir açıklama var, onu da dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.