Google’da Yükselme & SEO

4 Mart 2019 Yazarı zaferengin 1

İzmir NLP Danışmanlık kelimesini kullanarak sitenizi google’da yükseltmek için yaptığımız çalışmada kırmızı kutucukla işaretlediğimiz sitemiz google’da üst sıralara çıkmak hedefimize uygun bir şekilde ikinci sırada yer almaktadır. Siteler için günlük yapılacak SEO çalışmalarıyla, sitelerinizi googleda yükselere çıkarmak mümkün. Google’da Yükselme için sitenizde yaptığımız çalışmalar tek başına yetmemektedir, bunun için Sosyal Medya çalışmaları ve Backlink çalışmaları da yapmak gerekmektedir. Bunun için ilgili linklerimizi tıklayabilirsiniz. Aşağıda örnekte ikinci sırada bulunan sitemiz yüklenme tarihine dikkat ederseniz 13 Kasım 2017. Bu da demek oluyor ki yaklaşık 1,5 yıldır sitemiz kullandığımız anahtar kelime ile arandığında sıralamada ikinci sırada yer almıştır. Google’a reklam vererek tonlarca para akıtmak yerine siteniz için yapılacak SEO Çalışması ile sitenizi kalıcı olarak google’da üst sıralarda görmeniz mümkündür. Aslında yaptığımız çalışma ile kazanacağınız fayda tulumbaya su koymaya benzetilebilir. Tulumbaya su katılmadığı sürece tulumbadan su çıkmaz, oysa bir miktar su katıldığında artık tulumba size sürekli su vermeye başlayacaktır.

Google'da Yükselme

Google’da Yükselme

Google’da Yükselme Hayal Değil

Aşağıdaki ikinci resmimizdeki kırmızı ve yeşil çerçeveye aldığımız sitelerimizi incelediğinizde birinin google’da birinci sıra diğerinin ise üçüncü sırada olduğunu görmekteyiz. Googleda 1.sırada olan sitemizin ekleniş tarihine dikkatle bakarsak 7 Şubat 2018 yani yaklaşık 1 yıl. Yeşil çerçeveli sitenin eklenme tarihi de 10 Şubat 2018 yani yine yaklaşık 1 yıl. İki site için yaptığımız SEO çalışması sayesinde tam bir yıllık süre içerisinde site googleda üst sıralara çıkmış oldu. Böyle bir faydayı hiçbir reklam ile elde etmeniz mümkün değil. Googleda üst sıralarda bulunarak aranan ilk firma olmak size daima tercih edilecek ilk firma olma şansı vermektedir.

Google'da Yükselme

SEO

Aşağıdaki sitemiz için yaptığımız SEO çalışması ile sitemiz anahtar kelimede ikinci sırada yeralmaktadır. Bazı sektörlerde googledaki rekabet oranına göre yükselme zamanla olmakta iken bazı sektörlerde ise rekabetin az olması nedeniyle yükselme hem hızlı hem de daha yükseklerde gerçekleşmektedir.

Google’da Yükselme aşağıdaki örneğimizde rekabetin çok olması ve aynı isimde başka firma bulunması nedeniyle siteyi google da üst sıralara çıkarma çalışmalarında biraz zorluk yaşadık. Ancak zaman içerisinde yaptığımız çalışmaların neticesini gördük ve firmamız yaklaşık 6 ay gibi bir sürede Google’da Yükselme hedefimizi tutturarak üst sıralarda yerini aldı.Firmanız google da yükselmenin yolları arıyor ise hemen bizi arayın

Detaylı bilgi için burayı tıklayarak hemen bizimle iletişim kurun.