İzmir Diplomat Zarf

1 Haziran 2021 Yazarı zaferengin 7
İzmir Diplomat Zarf

İzmir Diplomat Zarf Baskı Hakkında

İzmir diplomat zarf, tarafından üretilen zarflar en kaliteli makinelerde basılır. Firmaların kurumsal imaj verebilmelerinin en önemli öğelerindendir diplomat zarflar. Firmalar resmi teklif yazılarını yazdıkları antetli kağıtlarını diplomat zarf içine ekleyerek kurumsal bir başvuru gerçekleştirirler. Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır. Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır. Diplomat Zarf İzmir

İzmir Web Tasarım

Diplomat Zarf Çeşitleri

Diplomat zarflar iki çeşittir. Bunlardan biri içerinde alıcı bilgilerinin yer alabileceği pencereli diplomat zarfı, diğeri ise üzerine alıcı bilgilerinin yazılabileceği veya etiketle yapıştırılabileceği penceresiz diplomat zarfıdır. Pencereli diplomat zarfları genel olarak kargo ile gönderilecek olan zarflarda tercih edilir.

Diplomat zarfın kulak kısmında yapışkan silikon mevcuttur, üzerinde bulunan ince kağıdı kaldırdığınızda zarfın kulağını yapıştırabilirsiniz. Eski zamanlarda dilimizle yalayarak pul yapıştırır gibi yapıştırırdık ama artık bu şekilde daha pratik hale geldi.

Diplomat zarfı siparişlerinizi Matbaagrafi.Net ile internet üzerinden kolayca verebilirsiniz. Bu yöntem ile zarf ihtiyacınız olduğunda matbaa matbaa gezmek ve yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. Matbaagrafi.Net ile online olarak vereceğiniz siparişleriniz en kısa zamanda basılıp adresinize ücretsiz kargo ile gönderilir.

Diplomat Zarf İzmir Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Diplomat zarfların üzerinde firmanızın logo, adres ve telefon gibi bilgilerine yer vermek müşterilerinizin sizinle kolayca iletişime geçmesine olanak sağlar.
  • Tasarımınızı hazırlarken baskıya uygun formatta çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu nedenle tasarımınızı hazırlarken hazır diplomat zarf şablonlarını ücretsiz olarak kullanabileceğinizi unutmayın.
  • Zarflarda tek yüze baskı yapılacağını unutmamalısınız. Arka yüzüne ve kulak kısmına baskı yapılamamaktadır.
  • Baskı renk sayısını belirlerken logonuzda kullanılan renk sayısını dikkate almalısınız.
  • Zarfın markası Oyal’dır, marka bilgisi iç kısımda ve kulakta yazmaktadır.
  • Önemli: Tasarımınızı tüm zemine baskılı olacak şekilde yapmamanız önerilir. Şablonlarda da belirtildiği gibi tasarımda yukarıdan 11 mm’lik boş alan bırakmanız gereklidir. Tüm zemine baskılı tasarım çalıştığınızda çıkacak olan sonuç aşağıdaki örnekte belirtilmiştir.

Haydi hemen müşteri temsilcimiz ile görüşün. Whatsapp destek hattımız 0(537) 994 75 13 nolu hat üzerinden bize yazabilir, info@matbaagrafi.net mailimizden eposta atabilirsiniz.