Şirinyer Kartvizit – 0537 994 75 13

1 Haziran 2021 Yazarı zaferengin 5
Şirinyer Kartvizit

Şirinyer Kartvizit – 0537 994 75 13

Şirinyer Kartvizit firması matbaagrafi ile kaliteli kartvizit baskısına kavuşabilirsiniz. Hazırladığımız profesyonel tasarımları kaliteli baskılarımızla birleştirerek firmanıza uygun bir ürün elde etmenizi sağlıyoruz. Kartvizit Şirinyer

Acil Kartvizit

En çok tercih edilen kartvizit modeli olan standart kartvizit ürünümüz öğlene kadar üretime gönderirsek eğer olağanüstü bir durum oluşmazsa teslim edilir. Acil kartvizite ihtiyaç olan durumlarda tercih edilebilen bu ürünümüz ile şirinyer acil kartvizit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Şirinyer kartvizit

Kalın Kabartmalı Kartvizit

Kartvizit ihtiyacınız acil değilse sizlere Sıvamalı yani Kalın Kabartmalı Kartvizit ürünümüzü öneririz. Bu kartvizit türünde iki ince kartviziti birbirine sıvayarak yani yapıştırarak bir kalınlaştırma işlemi gerçekleştiririz. Kalınlığı normal kartvizitin iki katına çıkar. Ek olarak köşelerini oval hale getirerek estetik bir görünüm sağlarız. Üzerine de belirlediğiniz yerlere kabartma uyguladığımızda kartvizitiniz hazır hale gelecektir. Kabartmalı Kartvizitlerin işçilikleri bu aşamalardan oluştuğu için üretimleri yaklaşık 1 hafta sürer. Bu süre daha erken olduğunda size hemen haber veririz ve şirinyer kabartmalı kartvizit olarak teslimatını gerçekleştiririz.

ŞEFFAF KARTVİZİT İZMİR KONAK

Şeffaf Kartvizit İzmir Konak Avukat

Kartvizit Temrini Sizin İçin Önemli mi?

Kartvizitleriniz zamanında teslim edilmiyor mu? Bu çok önemli bir problemdir. Birçok müşterimiz bundan şikayet etmektedir. Teslimat konusunda size net bir vakit veririz ve vaad ettiğimiz sürede teslim ederiz. Çoğu zaman beklenenden önce teslim yaptığımız da olur. Eğer firmanız için kartvizit temrin süresi önemli ise şirinyer kartvizit firması olarak bu konuda kendimize güveniyoruz.

Şeffaf Kartvizit Farklılık Arayanların Tercihi

Şeffaf kartvizit son dönemlerin en popüler kartvizit türü. Şirinyer şeffaf kartvizit size etkileyici bir tasarım sunar. Daha önce teslim ettiğimiz şeffaf kartvizitler sizlere ne denli kaliteli iş yaptığımızı gösterecektir.

Kurumsal Kartvizit

Kurumsal kaliteli bir tasarıma ulaşmak mı istiyorsunuz. Piyasada birçok kartvizit firması var. Ancak kartvizit firmanızın simgesidir. Orada yapacağınız tasarım firmanızı temsil edecektir. Kartvizit tasarımınızı işin ehli olmayanlara emanet etmeyin. 1 kutu kartvizit belli bir süre elinizde duracak o yüzden memnun kaldığınız bir kartvizitiniz olması çok önemlidir. Buca Şirinyer Kartvizit sizin profesyonel kartvizit elde etmeniz için seçeneklerini sunar.

Haydi hemen müşteri temsilcimiz ile görüşün. Whatsapp destek hattımız 0(537) 994 75 13 nolu hat üzerinden bize yazabilir, info@matbaagrafi.net mailimizden eposta atabilirsiniz.