İzmir Antetli Kağıt – 0537 994 75 13

3 Haziran 2021 Yazarı zaferengin 1
İzmir Antetli Kağıt

İzmir Antetli Kağıt Baskı Hakkında

İzmir antetli kağıt, tarafından üretilen antetli kağıt en kaliteli makinelerde basılır. Firmaların kurumsal imaj verebilmelerinin en önemli öğelerindendir antetli kağıtlar. Firmalar resmi teklif yazılarını yazdıkları antetli kağıtlarını diplomat zarf içine ekleyerek kurumsal bir başvuru gerçekleştirirler. Antetli kağıtlar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır. Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır. Antetli Kağıt İzmir

İzmir Web Tasarım

Antetli Kağıt Çeşitleri

Antetli kağıtlar teklif, sözleşme, resmi dilekçe, başvuru gibi yerlerde kullanılır. Şirketin en önemli itibar kaynaklarından birisidir. Antetli kağıt doldurulduktan sonra bir cepli dosya içerisine konularak teklif verilebileceği gibi diplomat zarfın içerisine eklenerek de teklif verilebilir.

Antetli kağıt tasarımları yapılırken genellikle üst tarafta logo ve firma ismi yer alırken alt tarafta ise firmanın iletişim bilgileri adres, telefon, email, websitesi gibi bilgiler yer alır. Şirinyer Kartvizit

Antetli kağıt siparişlerinizi Matbaagrafi.Net ile internet üzerinden kolayca verebilirsiniz. Bu yöntem ile antetli kağıt ihtiyacınız olduğunda matbaa matbaa gezmek ve yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. Matbaagrafi.Net ile online olarak vereceğiniz siparişleriniz en kısa zamanda basılıp adresinize ücretsiz kargo ile gönderilir.

Antetli Kağıt Nedir?

Günümüz iş dünyasında, kurulan şirket sayısının gittikçe artmasının yanında bu şirketler arasında meydana gelen rekabet de hızla büyüyor. İş şirketler arası rekabete geldiğinde birçok farklı alan gündeme gelse de tabii ki ilk ön plana çıkan konulardan bir tanesi kurumsallık. Şirketlerin kurumsallıklarını göstermeleri için birçok farklı yol olsa dahi son dönemlerde adından çokça söz ettiren antetli kağıtlar bu amaçta gittikçe önem kazanıyor.

Peki Nedir Bu Antetli Kağıtlar?

Belirttiğimiz gibi antetli kağıtlar şirketlerin kurumsallıklarını gösteren çok küçük fakat bir o kadar da önemli parçalarıdır. Çok eski yıllardan beri kullanılan bu kağıtlar aslında çok basit bir yapıdan oluşmaktalar. Antet, Fransızca ‘kağıt veya zarf üzerine basılmış ad, adres, başlık’ anlamına gelir. Antetli kağıtlar da aynen bu yapıdadır. Klasik bir antetli kağıtta, kağıdın üst kısmında firmanın amblemi ve adı bulunduğu gibi alt kısım da ise firmanın adresi ve diğer iletişim bilgileri yer alır.

Memnuniyet garantisi ile basılan antetli kağıtlarınız, resmi yazışmalarınıza uygun bir kalitede adresinize kadar ulaştırılır. Antetli kağıt baskı için 4 renk CMYK seçeneği ile online antetli kağıt siparişinizi oluşturabilirsiniz. A4  ve A5 kağıt ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlarınız 80 gr, 1. Hamur kağıt ile hazırlanır.  Antetli kağıt fiyatları ebat seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Online matbaa hizmetimizden faydalanmak için baskıya hazır tasarım dosyanızı bize gönderin, Türkiye’nin neresinde olursa olun, birkaç gün içinde kapınızdan teslim alın.

Antetli Kağıt Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Antetli kağıt, firmanızın resmi yazışmalarda kullanacağı özel bir kağıttır. Bu yüzden, tasarımını oluştururken bu ciddiyeti yansıtmaya özen gösterin.
  • Antetli kağıtta firma logonuz, adres ve diğer iletişim bilgilerinizin eksiksiz olması gerekmektedir. Baskıdan önce bu bilgileri tekrar gözden geçirmeniz, olası yanlışlıkların önüne geçmenizi sağlar.
  • Firma logonuzu, sayfanın üst kısımda, sol veya sağa hizalı olarak kullanabilirsiniz.
  • İletişim bilgilerinizi yazmak için en uygun alan sayfanın en alt kısmında bulunan bölümdür. Adres ve telefon gibi bilgileriniz bu kısımda yer almalıdır.

Haydi hemen müşteri temsilcimiz ile görüşün. Whatsapp destek hattımız 0(537) 994 75 13 nolu hat üzerinden bize yazabilir, info@matbaagrafi.net mailimizden eposta atabilirsiniz.