Kırşehir Kartvizit – Hemen Arayın 0537 994 75 13

16 Mart 2022 Yazarı zaferengin 0
Kırşehir Kartvizit

Kırşehir Kartvizit

Matbaagrafi.net olarak sizlere Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur gibi Kırşehir’in heryerinde web çözümleri sunmaktadır.

Kırşehir Kartvizit izmir firması olan Matbaagrafi sayesinde kalite odaklı olarak tasarladığı ve üretimini yaptığı kartvizit modelleri ile profesyonel hizmetler sunmaktadır. Üretim merkezimiz İzmir’de olmasına rağmen Kırşehir’e anlaşmamız olan Yurt İçi Kargo ile kolayca gönderim yapmaktayız. Ürünleriniz daha kaliteli, tasarımlarınız daha profesyonel olsun işiniz daha hızlı çıksın istiyorsanız Matbaagrafi tam da bunun için hizmetinizdedir.

Kırşehir Kartvizit Avantajları Neler?

  • Zamanında Teslim
  • Kaliteli Baskı
  • Ücretsiz Tasarım
  • Kurumsal Görünüm
  • Adrese Teslim

Kartvizitçiniz size zamanında dönüş yapmıyor mu? Sizi oyaladığı her an iş kaybına uğruyorsunuz. İşte Matbaagrafi olarak bizim önceliklerimiz, söz verdiğimiz süre içerisinde size kartvizitinizi teslim etmektir. Birçok müşterimiz bu mağduriyet ile bize gelmekte ve Matbaagrafi ile çalışmaya başladıktan sonra hepsi memnun kalmaktadır.

Ürünlerin baskı kaliteleri düzgün değil mi? Unutmayın kalitesi düşük bir kartvizit size itibar kazandıracağı yerde itibarınızı düşürür. Matbaagrafi tasarımcıları kartvizitinizi hazırlarken Yüksek Kalitedeki resimleri kullanır ve yazı, şekil gibi öğeleri vektörel çalışarak baskı kalitelerinin yüksek olmasına özen gösterir.

Aldığınız fiyata tasarım dahil değil mi? Bayraklı kartvizit olarak sizden tasarım için ek bedel talep etmeyiz. Üstelik aklınızda uygun bir logo var ise logocu olmamamıza rağmen size destek olmaktayız. Ne dediniz QR kod eklemek için para ödemek mi? Hayır hayır, kesinlikle QR kodunuzu kartvizitinize ücretsiz ekliyoruz.

Yaptırdığınız kartvizit tasarımları basit mi kalıyor? Matbaagrafi size önceden yaptığı modellerin videolarını sunarak hangi şekilde daha başarılı bir kartvizite ulaşabileceğiniz hakkında destek verir. Bu sayede kartvizitiniz sıradan olmak yerine ilgi çekici ve kurumsal bir görünüme sahip olacaktır.

Sıvama kartvizitlerde belirlediğiniz yerlere kabartma lak yani parlaklık vererek kabartma laklı kartvizit , köşelere oval kesim veya genel özel kesim vererek özel kesimli kartvizit elde ederiz. Kartvizitiniz firmanızın imzası niteliğini taşıyan bir iletişim aracıdır. Bu sebeple kartvizitlerinizde iletişim bilgileri mutlaka olmalıdır. Kartvizitinizi bastırmadan önce; üstünde şirketin veya kişinin ismi, fiziksel adresi, telefonu, logosu, elektronik posta adresi vb. bilgilerin yer aldığı titizlikle oluşturulmuş bir tasarımı oluşturmanız gereklidir. Kartvizit tasarımı firmanızın kurumsal imajı için kritik bir öneme sahiptir. İşte bu yüzden kartvizit tasarımınızı seçerken üzerinde özenle durmalısınız.

Sıvama Kartvizitler Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Avukatlık, Doktorluk, Hastaneneler, sağlık ve güzellik, estetik, çiçekçilik, çerçeveciler, kreşler, iş dünyası, iletişim çalışmaları, diş hekimliği, restoranlar, eğlence mekanları, muhasebe ve finans sektörü, emlak, eğitim, giyim, gıda, hayvanlar, müzik, spor, nakliye, sosyal medya gibi çalışma alanlarında kartvizitler hazırlanmaktayız. Bu anlamda, yüzlerce farklı kartvizit tasarımı yapılabilir.

Kartvizit modellerine göre farklı kağıt türleri, yazı stilleri, arka plan renkleri ve baskı metodları seçilmesi gerekir. Kartvizit renklerinde kontrast özelliğini yakalayarak kartvizitinizdeki görsel ilgi çekiciliği arttırırız. Sıvama kartvizitlere uygulanan kabartma ve yerel lak yani parlaklık baskı teknikleri ile akılda kalıcılık verilebilir. Kartvizitler tek yön olduğu zaman genel olarak amerikan bristol kartona yapılmaktadır.

Kartvizit Koruma Maddesi : Selefon Ve Lak

Kartvizitleri incelediğinizde üzerinde parlak yada mat olmak üzere bir kaplama malzemesi olduğunu görürüz. Bu kaplama olayına selefon denir. Baskının daha kalıcı olması için kesinlikle selefon kaplaması yapılmalıdır. Bu sayede kartvizit daha az yıprandığı gibi ve yırtılması da zorlaşır. Selefon işlemi ince kağıtlara (135 gr’dan ince olanlara) uygulanamaz, zaten kartvizitler 300 gramdan aşağı olmadığı için selefon kaplanmasında bir sakınca bulunmaz. Mat ve parlak olmak üzere iki çeşit selefon bulunur.

Matbaada basılan materyallerin gerek süsleme, gerekse sürtünmeye karşı koruma veya baskının daha uzun süre dayanıklılığını sağlama amaçlı olarak lak baskı gibi yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Kırşehir Cepli Dosya

Kırşehir Cepli Dosya

İnternette kartvizit veya business card diye arama yapıldığında birçok farklı boyut ve şekilde kartvizit ile karşılaşırız.

Kırşehir Sıvama Kartvizit Tarafından Uyarı:

  • Ebat: 84 mm x 54 mm (En sık kullanılan)
  • Renk Modu: CMYK (İster vektörel olsun ister resim mutlaka cmyk olmalıdır)
  • Çözünürlük: 300 DPI (Sık yapılan hata web sitesi için yeteli olan 96 dpi olarak baskıya gönderme işleminin sonuçları oldukça kötü olur.)
  • Konvertleme: Yazıları mutlaka çevirmelisiniz.
  • Ayrıca Lenslerde bozulma olduğu için mutlaka onları da konvertlemelisiniz.

Tasarım kuralları işlendikten ve uygun baskı teknikleri seçildikten sonra kesim payı bırakılan kartvizit baskısından örnek alınarak kontroller yapılır. Baskı, kesim ve kontrol işlemlerinin ardından kartvizitler müşteriye sayılı şekilde kutulanarak teslim edilir.
Referanslarımız için burayı tıklayınız
Web Tasarım ihtiyacınız mı var? Hemen burayı tıklayınız.
Facebook hesabımız için burayı tıklayınız