Şeffaf Kartvizit Denizli Fiyatları

7 Nisan 2019 Yazarı zaferengin 0
Bursa Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit Denizli firması olan matbaagrafi.net olarak sizlere Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas Denizli nin heryerinde  baskı çözümleri sunmaktadır. Şeffaf kartvizitlerde belirlediğiniz yerlere kabartma lak yani parlaklık vererek kabartma laklı kartvizit , köşelere oval kesim veya genel özel kesim vererek özel kesimli kartvizit elde ederiz. Kartvizitiniz firmanızın imzası niteliğini taşıyan bir iletişim aracıdır. Bu sebeple Denizli Şeffaf Kartvizit basanlar iletişim bilgilerini unutmamanızı öneriyor. Kartvizitinizi bastırmadan önce; üstünde şirketin veya kişinin ismi, fiziksel adresi, telefonu, logosu, elektronik posta adresi vb. bilgilerin yer aldığı titizlikle oluşturulmuş bir tasarımı oluşturmanız gereklidir. Şeffaf Kartvizit tasarımı firmanızın kurumsal imajı için kritik bir öneme sahiptir. İşte bu yüzden kartvizit tasarımınızı seçerken üzerinde özenle durmalısınız.

şeffaf kartvizit denizli sektörleri

İzmir Şeffaf Kartvizit

İzmir Şeffaf Kartvizit Firmaları

Seffaf Kartvizit Firmaları olarak Avukat, Doktor, Otomotiv, Hastaneler, sağlık ve güzellik, Estetik, çiçekçilik, iş dünyası, iletişim çalışmaları, Mimar, Mühendis, diş hekimliği, restoranlar, eğlence mekanları, muhasebe ve finans sektörü, emlak, eğitim, giyim, gıda, hayvanlar, müzik, spor, nakliye, sosyal medya gibi çalışma alanlarında kartvizitler hazırlanmaktayız. Bu anlamda, yüzlerce farklı kartvizit tasarımı yapılabilir.
Şeffaf Kartvizit Denizli, Kartvizit modellerine göre farklı kağıt türleri, yazı stilleri, arka plan renkleri ve baskı metodları seçilmesi gerekir. Kartvizit renklerinde kontrast özelliğini yakalayarak kartvizitinizdeki görsel ilgi çekiciliği arttırırız. Sıvama kartvizitlere uygulanan kabartma ve yerel lak yani parlaklık baskı teknikleri ile akılda kalıcılık verilebilir. Kartvizitler tek yön olduğu zaman genel olarak amerikan bristol kartona yapılmaktadır.

Kartvizit Kabartma Lak

Şeffaf kartvizitleri incelediğinizde üzerinde parlak kabartma malzemesi olduğunu görürüz. Bu kaplama olayına kabartma lak denir. Kartvizitin daha çekici olması için kesinlikle kabartma kaplaması yapılmalıdır. Bu sayede kartvizit daha etkileyici hale gelir. Kabartma işlemi ince yazılara uygulanamaz.
Matbaada basılan materyallerin gerek süsleme, gerekse sürtünmeye karşı koruma veya baskının daha uzun süre dayanıklılığını sağlama amaçlı olarak lak baskı gibi yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır.
İnternette kartvizit veya business card diye arama yapıldığında birçok farklı boyut ve şekilde kartvizit ile karşılaşırız.

Şeffaf Kartvizit Denizli Önerileri:

Şeffaf Kabartmalı Laklı Kartvizit Hazırlarken

  • Ebat: 84 mm x 54 mm (En sık kullanılan)
  • Renk Modu: CMYK (İster vektörel olsun ister resim mutlaka cmyk olmalıdır)
  • Çözünürlük: 300 DPI (Sık yapılan hata web sitesi için yeteli olan 96 dpi olarak baskıya gönderme işleminin sonuçları oldukça kötü olur.)
  • Konvertleme: Yazıları mutlaka çevirmelisiniz.
  • Kabaracak ve Parlayacak yerleri belirtiniz
  • Ayrıca Lenslerde bozulma olduğu için mutlaka onları da konvertlemelisiniz.
Kocaeli Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit Kocaeli

Tasarım kuralları işlendikten ve uygun baskı teknikleri seçildikten sonra kesim payı bırakılan kartvizit baskısından örnek alınarak kontroller yapılır. Baskı, kesim ve kontrol işlemlerinin ardından kartvizitler müşteriye sayılı şekilde kutulanarak teslim edilir.
Referanslarımız için burayı tıklayınız
Web Tasarım ihtiyacınız mı var, hemen burayı tıklayınız.
Facebook hesabımız için burayı tıklayınız