Aydın Şeffaf Kartvizit Fiyatları

5 Mart 2019 Yazarı zaferengin 0
AYdın Şeffaf Kartvizit

Aydın Şeffaf Kartvizit firması olan matbaagrafi.net olarak sizlere Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar Aydın ın heryerinde  baskı çözümleri sunmaktadır. Şeffaf kartvizitlerde belirlediğiniz yerlere kabartma lak yani parlaklık vererek kabartma laklı kartvizit , köşelere oval kesim veya genel özel kesim vererek özel kesimli kartvizit elde ederiz. Kartvizitiniz firmanızın imzası niteliğini taşıyan bir iletişim aracıdır. Bu sebeple Aydın Şeffaf Kartvizit basanlar iletişim bilgilerini unutmamanızı öneriyor. Kartvizitinizi bastırmadan önce; üstünde şirketin veya kişinin ismi, fiziksel adresi, telefonu, logosu, elektronik posta adresi vb. bilgilerin yer aldığı titizlikle oluşturulmuş bir tasarımı oluşturmanız gereklidir. Şeffaf Kartvizit tasarımı firmanızın kurumsal imajı için kritik bir öneme sahiptir. İşte bu yüzden kartvizit tasarımınızı seçerken üzerinde özenle durmalısınız.

Örnek Şeffaf Kartvizitlerimiz

Sizden gelen sorularda en faz sorulan şey, internet üzerinde birçok fiyat görüyoruz, birçok yer şeffaf kartvizit satıyor. Biz tabii diğer yerleri bilemiyoruz. Kimi dijital makinelerde basılabilir, kiminin mikronu (kalınlık) farklı olabilir, kiminde kabartma olmayabilir, kiminde oval kesim olmayabilir, kimi beyaz renge extra ücret istiyor olabilir. Üretim süreci de çok önemli, bizim üretim sürecimiz yaklaşık 1 haftadır. Bizim bildiğimiz kendi ürünlerimiz, onlar da kendini anlatıyor. Aşağıda videolarına bakabilirsiniz.

[arve url=”https://www.matbaagrafi.net/wp-content/uploads/2019/02/almanya-seffaf-kartvizit.mp4″ mode=”normal” promote_link=”yes” autoplay=”yes” maxwidth=”400″ /]

[arve url=”https://www.matbaagrafi.net/wp-content/uploads/2019/02/mugla-seffaf-kartvizit-1.mp4″ mode=”normal” autoplay=”yes” maxwidth=”400″ mp4=”https://www.matbaagrafi.net/wp-content/uploads/2019/02/mugla-seffaf-kartvizit-1.mp4″ /]

Matbaagrafi Hakkında

Matbaagrafi sizlere internet üzerinden hizmet veren reklam ajansıdır. Merkezi İzmir‘de bulunan Matbaagrafi tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Referanslarımızdan da görüleceği gibi en batıdan en doğuya hizmet vermektedir. En çok tercih edilmesinin nedeni ise verdiği güvenin ve kaliteli hizmetin yanında kalabalık şehir ortamlarında matbaaya gidip gelme olanağı bulamayan müşterilerimize whatsapp üzerinden kolayca sipariş verme olanağı sunmasıdır.

Matbaagrafi Tarafından Sunulan Güvenli Ödeme Şekli

Matbaagrafi tarafından yapılan tasarımlarda herhangi bir ek ücret istenmez. Ancak tasarımlar belli bir zaman ve emek sarfiyatına neden olduğu için işlemlere başlamadan önce anlaştığımıza dair 40-50 tl gibi bir kapora ücreti almaktayız. Tasarım sizin belirttiğiniz şekilde yapılıp size sunulur. Sizin yaptığınız değişikliklerden sonra, onay vermenizle birlikte üretime alınır. Üretimden çıktıktan sonra ürünlerin videosunu çekerek size göndeririz. Bu nokta önemli çünkü basılan ürünleri basılı halde gördüğünüzde güvenle kalan ödemeyi yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Neden Yok?

Sizin için basılan ürünler size özel olduğu için basıldıktan sonra başka bir yere zaten satılamaz. Ve yine size özel olduğu için matbaagrafide kapıda ödeme yoktur. Kapıda ödeme olmama nedeni matbaacılıkta ürünler kişiye özeldir. Parfüm, kıyafet, ayakkabı gibi sektörlerde iade edilen mallar tekrar başkasına satılabilirken matbaacılıkta geri dönen mal çöpe atılmak zorunda kalacaktır. Ürünlerinizin videosunu gördükten sonra siz de matbaagrafi kalitesiyle tanışmış olacaksınız.

Kargo Süreci

Ürünlerinizi Sürat Kargo ile gönderdikten sonra size kargo takip numarasıwhatsapp üzerinden atmaktayız. Fiyatlarımıza kargo ücreti dahildir.

Aydın Şeffaf Kartvizit ler Hangi Sektörlere Göredir

İzmir Şeffaf Kartvizit

İzmir Şeffaf Kartvizit Firmaları

Aydın Şeffaf Kartvizit Firmaları olarak Avukat, Doktor, Otomotiv, Hastaneler, sağlık ve güzellik, Estetik, çiçekçilik, iş dünyası, iletişim çalışmaları, Mimar, Mühendis, diş hekimliği, restoranlar, eğlence mekanları, muhasebe ve finans sektörü, emlak, eğitim, giyim, gıda, hayvanlar, müzik, spor, nakliye, sosyal medya gibi çalışma alanlarında kartvizitler hazırlanmaktayız. Bu anlamda, yüzlerce farklı kartvizit tasarımı yapılabilir.
Şeffaf Kartvizit Aydın, Kartvizit modellerine göre farklı kağıt türleri, yazı stilleri, arka plan renkleri ve baskı metodları seçilmesi gerekir. Kartvizit renklerinde kontrast özelliğini yakalayarak kartvizitinizdeki görsel ilgi çekiciliği arttırırız. Sıvama kartvizitlere uygulanan kabartma ve yerel lak yani parlaklık baskı teknikleri ile akılda kalıcılık verilebilir. Kartvizitler tek yön olduğu zaman genel olarak amerikan bristol kartona yapılmaktadır.

Kartvizit Kabartma Lak

Şeffaf kartvizitleri incelediğinizde üzerinde parlak kabartma malzemesi olduğunu görürüz. Bu kaplama olayına kabartma lak denir. Kartvizitin daha çekici olması için kesinlikle kabartma kaplaması yapılmalıdır. Bu sayede kartvizit daha etkileyici hale gelir. Kabartma işlemi ince yazılara uygulanamaz.
Matbaada basılan materyallerin gerek süsleme, gerekse sürtünmeye karşı koruma veya baskının daha uzun süre dayanıklılığını sağlama amaçlı olarak lak baskı gibi yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır.
İnternette kartvizit veya business card diye arama yapıldığında birçok farklı boyut ve şekilde kartvizit ile karşılaşırız.

Aydın Şeffaf Kartvizit Uyarıları:

Şeffaf Kabartmalı Laklı Kartvizit Hazırlarken

  • Ebat: 84 mm x 54 mm (En sık kullanılan)
  • Renk Modu: CMYK (İster vektörel olsun ister resim mutlaka cmyk olmalıdır)
  • Çözünürlük: 300 DPI (Sık yapılan hata web sitesi için yeteli olan 96 dpi olarak baskıya gönderme işleminin sonuçları oldukça kötü olur.)
  • Konvertleme: Yazıları mutlaka çevirmelisiniz.
  • Kabaracak ve Parlayacak yerleri belirtiniz
  • Ayrıca Lenslerde bozulma olduğu için mutlaka onları da konvertlemelisiniz.
Kocaeli Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit Kocaeli

Tasarım kuralları işlendikten ve uygun baskı teknikleri seçildikten sonra kesim payı bırakılan kartvizit baskısından örnek alınarak kontroller yapılır. Baskı, kesim ve kontrol işlemlerinin ardından kartvizitler müşteriye sayılı şekilde kutulanarak teslim edilir.
Referanslarımız için burayı tıklayınız
Web Tasarım ihtiyacınız mı var, hemen burayı tıklayınız.
Facebook hesabımız için burayı tıklayınız