İndirim!

Davetiye

Orijinal fiyat: ₺1.000,00.Şu andaki fiyat: ₺800,00.

  • Nişan – Nikah – Düğün Davetiyesi
  • Sünnet Davetiyesi
  • Özel Davetiyeler
  • Açılış Davetiyesi

Erdem Davetiye, Polen Davetiye, Kristal Davetiye, Sedef Davetiye, İklim Davetiye

Karşılaştır
Kategoriler:

Açıklama

Düğün Davetiyesi

Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. Çift olarak seçtiğiniz düğün davetiyesi de sizin aşkınızı anlatan bir tasarıma sahip olmalı… Düğün Davetiyecisi olarak sizi anlatan ve beğeninizi kazanacak çok sayıda davetiye tasarımını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Davetiye nerede yapılır.? 

İzmir, Manisa, Aydın, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Muğla, Denizli, Uşak, Afyon, Gaziantep, Konya, Karaman, Rize, Samsun, Yozgat, Tokat, Kayseri bölgelerinde düğün, nişan, nikah, kına, sünnet, açılış, organizasyon, sergi davetiye dallarında hizmet vermektedir.

Nasıl Yazılır.?

Toplantı konferans seminer gezi nişan düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması istenen kişilere bu etkinliği duyurma ve davet amacıyla yazılan kısa yazılardır.
Profesyonel dizaynı ve farklı kesimleri ile ön plana çıkan düğün davetiyeleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Tercihinizi düğün konseptinize uygun bir ürün modeli yönünde kullanmak isterseniz farklı tasarımları ile dikkatinizi çekecek olan modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Üzerinde gelin ve damat ya da mutlu bir çift çizimi bulunan tasarımlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Düğün Davetiyesi kartı ve zarfı ile ikili şekilde kombine edilmiş olan davetiyeler arasında çiftlerin fotoğraflarının basılı olduğu modeller de yer alıyor. Eğer davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi fotoğrafınızın basıldığı davetiyeler yönünde de kullanabilirsiniz. Ayrıca kategorimiz içerisinde üzerinde Arapça Allah ya da Bismillah yazısının bulunduğu davetiye kartları da yer alıyor.

Mizahi yönü güçlü bir konsept eşliğinde dizayn edilmiş ve üzerinde karikatür bulunan davetiyeler farklı bir düğün konsepti tasarlayanlar için ideal bir tercih olabilir. Ancak daha romantik bir davetiye ile konuklarınızı düğününüze davet etmek isterseniz, aşkı sembolize eden kalp figürünün kullanıldığı tasarımlara da yönelebilirsiniz. Ayrıca gelinlik ve damatlık kesiminin uygulandığı davetiyeler de son dönemin trendleri arasında bulunuyor.

Kategorimizi incelediğinizde düğün davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve makul fiyatlardan faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Özenle hazırlanan davetiyeniz en kısa sürede adresinize ulaşıyor.

Sosyal Medyada Davetiyeci

https://facebook.com/matbaagrafi
https://www.matbaagrafi.net/urun/sivama-kartvizit/

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Davetiye” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir