Hizmetlerimiz

Matbaa Hizmetlerimiz

Kartvizit Tasarım ve Baskısı; Firmanızın en çok kullandığı ve tanıtımını yaptığınız Kartvizit Baskı ve  Tasarımı konusunda isteğe bağlı ebat, lak, selefon, kabartma şeklinde hazırlanmaktadır. Broşür Tasarım ve Baskısı; Broşür konusunda firmanızın sesini duyurabileceğiniz, kampanya ve tanıtımlarınızda en uygun fiyat ve kalitede hizmet alabileceğiniz şekilde broşür baskı ve tasarım hizmeti sunmaktayız. Çift yüz ve tek yüz, katlamalı veya özel ölçülerde broşür baskıları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sticker / Etiket Tasarım ve Baskısı; İzmir matbaa hizmetlerimizden biri de Etiket / Sticker baskı ve tasarım çalışmalarıdır. 90gr. Çıkartma etiket çalışmalarında standart kesim ve özel kesim isteğe bağlı kutu ambalaj üzerlerine, damacana üzerlerine, dış mekanlarda, her türlü kullanılabilecek üzeri parlak selefonlu olup yağmurdan ve güneşten etkilenmemektedir. Magnet Tasarım ve Baskısı; İzmir matbaa hizmetlerimizden biri de MAGNET baskı ve tasarım çalışmalarıdır. 300mic. Kuşe kağıt üzerine parlak selefon atılarak promosyon amaçlı dağıtımı yapılan ve min. 1000 adet ten başlayan magnet çalışmalarında standart kesim ve özel kesim isteğe olup daha çok restoran, kebap, market, tüpçüler, halıcılar ve bilimum sektörün vazgeçemediği buzdolaplarını da ayrıca süsleyen promosyon dağıtım ürünümüzdür.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

İzmir de web tasarım ajansı mı arıyorsunuz?

Matbaagrafi olarak; İzmir web site tasarımı müşterilerimizi tüm reklam işlerinde en kaliteli hizmeti sunarken alanında uzman web developer ekibimiz ile firmanızın internet üzerindeki tanıtımını da son teknolojiye uyarlayarak hedef kitlenize sunmaktayız.

İnternet üzerinden müşterilerinize ulaşmanızda SEO ve SOSYAL MEDYA hizmetleri de sunarak web sitenizin devamlı şekilde güncel tutulmasını, arama motorlarında ön sıralarda çıkmasına da destek olmaktayız.

Web siteniz son teknolojik ortamlarda mobil ve tabletlere uyumlu olarak çalışmakta ve 7/24 Destek hattımızla birlikte olası her hangi bir problemi anında karşılamaktayız.

SEO Hizmetlerimiz

Siteler için günlük yapılacak SEO çalışmalarıyla, sitelerinizi googleda yükselere çıkarmak mümkün. Google’da Yükselme için sitenizde yaptığımız çalışmalar tek başına yetmemektedir, bunun için Sosyal Medya çalışmaları ve Backlink çalışmaları da yapmak gerekmektedir. Yapacağımız 1 aylık çalışma ile bile sitenizdeki farkı göreceksiniz…